RN73R2BTTD2642D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2642D10
JLCPCB Part #
C4122956
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS