SG73G2ATTD3903D
MFR.Part #
SG73G2ATTD3903D
JLCPCB Part #
C7310409
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS