RN73R2BTTD2641C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2641C50
JLCPCB Part #
C2548529
Description
-55℃~+155℃ 2.64kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS