RN73H1JTTD3400B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3400B10
JLCPCB Part #
C3946560
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS