RN73R2BTTD2580B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2580B10
JLCPCB Part #
C2570318
Description
-55℃~+155℃ 250mW 258Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS