RN732ATTD1102B25
MFR.Part #
RN732ATTD1102B25
JLCPCB Part #
C186499
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS