ERJ-UP8F17R4V
MFR.Part #
ERJ-UP8F17R4V
JLCPCB Part #
C4133027
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS