RN73R2BTTD2550F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD2550F100
JLCPCB Part #
C4181556
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS