HV73V1JTTD6203F
MFR.Part #
HV73V1JTTD6203F
JLCPCB Part #
C4147893
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS