RN73H1ETTP7770F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP7770F10
JLCPCB Part #
C2545550
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 777Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS