SG73P1ETTP8R2J
MFR.Part #
SG73P1ETTP8R2J
JLCPCB Part #
C4267973
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS