RN73R2BTTD2341B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2341B10
JLCPCB Part #
C2570485
Description
-55℃~+155℃ 2.34kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS