RN73R2BTTD22R0C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD22R0C25
JLCPCB Part #
C4178591
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS