RN73R2BTTD2181D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2181D25
JLCPCB Part #
C4000617
Description
-55℃~+155℃ 2.18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS