RN73H2BTTD4590C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4590C50
JLCPCB Part #
C2556459
Description
-55℃~+155℃ 250mW 459Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS