RK73H3ATTE6R80F
MFR.Part #
RK73H3ATTE6R80F
JLCPCB Part #
C2582317
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS