RN73H2BTTD1172B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1172B25
JLCPCB Part #
C2558261
Description
11.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS