RN73R2BTTD2131C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2131C25
JLCPCB Part #
C2547823
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS