HV732BRTTD166J
MFR.Part #
HV732BRTTD166J
JLCPCB Part #
C6209835
Description
-55℃~+155℃ 16MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS