SG73S1JTTD6980F
MFR.Part #
SG73S1JTTD6980F
JLCPCB Part #
C4553334
Description
-55℃~+155℃ 200mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS