RN73R2BTTD2800C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2800C50
JLCPCB Part #
C2548833
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS