RN73R2BTTD2080B05
MFR.Part #
RN73R2BTTD2080B05
JLCPCB Part #
C4309206
Description
-55℃~+155℃ 208Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS