RN73H2ETTD1580C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1580C25
JLCPCB Part #
C4005861
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS