ERJ-8GEYJ114V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ114V
JLCPCB Part #
C4250982
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS