RN73R2BTTD2083F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2083F50
JLCPCB Part #
C2530399
Description
-55℃~+155℃ 208kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS