RN73R2BTTD1822D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1822D25
JLCPCB Part #
C4207429
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS