RN73R2BTTD1822F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1822F25
JLCPCB Part #
C2530046
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS