RN73R2BTTD1822C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1822C10
JLCPCB Part #
C2565319
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS