RN73H2BTTD39R2F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD39R2F25
JLCPCB Part #
C4213275
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS