RN73R2BTTD1821F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1821F10
JLCPCB Part #
C2552505
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS