HV732ARTTD1073F
MFR.Part #
HV732ARTTD1073F
JLCPCB Part #
C6967286
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS