RN732BTTD1183F50
MFR.Part #
RN732BTTD1183F50
JLCPCB Part #
C4247250
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS