RN73R2BTTD1322B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1322B50
JLCPCB Part #
C2546841
Description
-55℃~+155℃ 13.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS