RN73H2ETTD3321F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3321F100
JLCPCB Part #
C4024900
Description
250mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS