RN73R2BTTD1582B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1582B10
JLCPCB Part #
C3926009
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS