SR732BRTTD8R25F
MFR.Part #
SR732BRTTD8R25F
JLCPCB Part #
C5908177
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS