SG73P2ATTD3740F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3740F
JLCPCB Part #
C4195119
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS