RN73R2BTTD1471D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1471D100
JLCPCB Part #
C4192931
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS