RK73B1HRTTC471J
MFR.Part #
RK73B1HRTTC471J
JLCPCB Part #
C2594409
Description
-55℃~+155℃ 25V 470Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS