RN73R2BTTD1451A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1451A10
JLCPCB Part #
C4276115
Description
-55℃~+155℃ 1.45kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS