RN73R2ETTD1500B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1500B25
JLCPCB Part #
C2602411
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS