RN73R2ETTD95R3B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD95R3B25
JLCPCB Part #
C2611011
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS