RN73H2ETTD29R4B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD29R4B50
JLCPCB Part #
C3949776
Package
1210
Description
250mW 29.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS