RN73R2BTTD1382D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1382D10
JLCPCB Part #
C2553186
Description
-55℃~+155℃ 13.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS