RN73H2BTTD2211F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2211F100
JLCPCB Part #
C2545618
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS