RN73R2BTTD1370F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1370F50
JLCPCB Part #
C4122284
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS