RN73R1JTTD3603B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3603B25
JLCPCB Part #
C4119507
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS