SR731JTTD6R2J
MFR.Part #
SR731JTTD6R2J
JLCPCB Part #
C2599663
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS