RN73R2BTTD1352D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1352D10
JLCPCB Part #
C2553138
Description
-55℃~+155℃ 13.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS