RK73G1ETTP3652D
MFR.Part #
RK73G1ETTP3652D
JLCPCB Part #
C4016410
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS